Niko Vilijams vodio Bilbao do trijumfa u Pamploni

Izvor: B92, 19.Avg.2023, 23:27

Fudbaler Atletik Bilbao savladali su Osasunu rezultatom 2:0 u meču drugog kola LaLige.

Gosti u Pamploni su čitav posao završili za uvodnih 20 minuta kada su postigli oba gola.

Heroj pobede je bio 21-godišnji Niko Vilijams koji je najpre u 11. minutu pronašao starijeg brata Injakija, a potom u 20. i Gorku Gurucetu.

Osasuni nije pomogla ni činjenica da su od 60. minuta igrali sa igračem više u polju nakon isključenja Sanseta.

Bilbao je tako >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << upisao prvu pobedu u sezoni nakon što su poraženi na premijeri protiv Reala, dok je Osasuna doživela prvi poraz i kao i Baskijci sada imaju polovičan učinak.

U narednom kolu Bilbao dočekuje Betis, dok će Osasuna na gostovanje Valensiji.