Nica je u agoniji - Strazbur sa igračem manje slavio na Rivijeri (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 22.Okt.2017, 16:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

A navijači Nice dobro će zapamtiti ime napadača Nuna da Koste. Momak rođen na Zelenortskim Ostrvima dao je oba gola za Strazbur

Loša serija Nice polako prerasta u agoniju. Najprijatnije prošlosezonsko iznenađenje Lige 1 u poslednje vreme ne zna gde bije. U meču 10. kola francuskog šampionata Strazbur je kao gost savladao Nicu sa 2:1.

I ne samo to gostima iz Strazbura to je pošlo za rukom iako su imali igrača manje skoro celo drugo poluvreme.

A navijači >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Nice dobro će zapamtiti ime napadača Nuna da Koste. Momak rođen na Zelenortskim Ostrvima dao je oba gola za Strazbur.

Prvi pogodak postigao je u 23. minutu, posle veoma dobrog centaršuta Kenija Lale. Kao da to nije bio dovoljan šok za Nicu, pa je u nastavku Da Kosta u 49. minutu duplirao prednost.

Četiri minuta kasnije domaćin je prepolovio zaostatak, pošto je Ernest Seka napravio penal i zaradio crveni karton. Siguran sa bele tačke bio je Le Melu.

Iako se očekivalo da Nica do kraja utakmice makar još jednom iskoristi brojčanu prednost i izbegne poraz, to se nije desilo i hrabri Strazbur je zasluženo upisao veliku pobedu.

LIGA 1 - 10. KOLO