Izvor: B92, 21.Jan.2020, 00:20

Nestvarni Jang nedovoljan za šampiona, tripl-dabl Simonsa

Košarkaši Toronta savladali su kao gosti ekipu Atlante sa 122:117, a domaćima nije pomogla ni sjajna partija Treja Janga.
Odlični plejmejker Hoksa je na terenu proveo 39 minuta, a zabeležio je čak 42 poena, 15 asistencija i šest skokova.
Atlanta je najbolje odigrala drugu četvrtinu, koja im je podigla samopouzdanje i veru da mogu da pobede aktuelne šampione, prvi put posle dve i po godine.
To se nije dogodilo, pošto su Reptorsi podigli nivo igre u drugom poluvremenu, naročito u poslednjem kvartalu.
Ipak, usledio je još jedan pokušaj domaćih da stignu do preokreta, ali su gosti iznenađenje sprečili i na kraju stigli do 28. pobede ove sezone.