Neredi u Nišu: tuča navijača pred utakmicu Radničkog i Zvezde

Izvor: Blic, 26.Okt.2013, 16:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neredi u Nišu: tuča navijača pred utakmicu Radničkog i Zvezde

Pred utakmicu fudbalera Radničkog i Crvene zvezde u širem centru Niša došlo je do nekoliko incidenata.

Navijači su se tukli u blizini Sabornog hrama u Nišu gde su se okupile pristalice Radničkog, a nakon toga došli su pripadnici policije u opremi za razbijanje demonstracija.

Oni su u koloni otpratili grupu navijača ka centru grada gde je najavljeno okupljanje navijača Nišlija. Policija u Nišu najavila je da će u skladu sa zakonom snimati utakmicu.

Radnički i Zvezda se od 19 časova sastaju na stadionu Čair u 10. kolu Superlige.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Neredi u Nišu: tuča navijača pred utakmicu Radničkog i Zvezde

Izvor: Dzungla.org, 26.Okt.2013

Pred utakmicu fudbalera Radničkog i Crvene zvezde u širem centru Niša došlo je do nekoliko incidenata. . OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.