Nenadić: Nemamo ni Dudu ni Željka

Izvor: B92, 20.Jan.2014, 17:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nenadić: Nemamo ni Dudu ni Željka

Srpski rukometaš Petar Nenadić rekao je da se ne slaže sa pozivima da Vladan Matić bude smenjen sa mesta selektora.

Orlovi' su na Evropskom prvenstvu u Danskoj eliminisani već u grupnoj fazi, pošto su zabeležili samo jednu pobedu, što je proglašeno kao veliki neuspeh.

Bilo bi u redu promeniti selektora ako će na Matićevo mesto stići recimo Klod Onesta. U suprotnom pogubno je sad menjati nešto. Ljudi moraju da shvate da mi nemamo jednog Dudu Ivkovića ili >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Željka Obradovića”, rekao je Nenadić.

Gledajući statistiku posle tri odigrane utakmice u Danskoj, Nenadić je bio jedan do najboljih igrača srpskog tima.

Nema sad mnogo pametovanja, posle bitke svi su generali. Sami smo krivi za sve”, istakao je Nenadić, “Verovali smo svi u nešto, mislili da će biti drugačije, jer je pripremni period pokazao da možemo mnogo. Međutim, u Danskoj se sve nekako okrenulo i otišlo u suprotnom smeru. Teško je bilo, malo treninga, priprema, Matić je treći selektor za godinu dana, pa je očigledno potreban i duži period adaptacije. Međutim, ne treba suditi nikome, svi smo krivi i ne valja izdvajati pojedinca”.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.