Izvor: Vostok.rs, 21.Feb.2014, 19:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nemački skijaš uzeo doping u Sočiju
21.02.2014. -
"A" zorak nemačkog skijaša koji je deo olimpijskog tima svoje zemlje dao je pozitivan rezultat na doping kontroli, prenosi Nemački olimpijski savez (DOSB).
Večeras će biti objavljen rezultat B uzorka. Nemačka novinska agencija DPA smatra da je u pitanju biatlonistkinja Evi Zahenbaher- Štele.
Ministar pravde Nemačke Hajko Mas smatra da bi sportistima koji koriste doping trebalo da preti do 5 godina zatvora.
Izvor: Glas Rusije, foto: EPA
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







