Izvor: Telegraf.rs, 28.Apr.2017, 20:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nema navijača Zvezde u Skoplju
Iako su u prvi mah procurele informacije da su pojedine navijačke grupe otišle u Skoplje kako bi tokom "vrućih" dana bile podrška Srbima u tom gradu, ispostavilo se da to nije tačno.
Pristalice Crvene zvezde nisu otputovale u glavni grad Makedonije tokom narodnog protesta u zemlji južnih srpskih komšija.
Saznajemo od izvora bliskih Delijama, da su navijači Zvezde u Srbiji i da nema onih koji su krenuli put Skoplja.
Sva energija je usmerena ka finišu prvenstva i borbi kluba na oba fronta, jer Zvezda u maju ima priliku da osvoji duplu krunu posle dosta godina.
(Telegraf.rs)
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





