Negredo i Sisinjo prekinuli loš niz

Izvor: B92, 23.Okt.2012, 00:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sevilje namučili su se ali su ipak savladali Maljorku sa 3:2 (1:2), u poslednjem meču osmog kola španske Primere.

Duel timova koji su delili sedmo mesto na tabeli bolje je otvorila Maljorka koja je u prvom poluvremenu postigla dva gola iz jedine dve šanse.

Međutim, domaći su na vreme izjednačili u drugom poluvremenu, te golom Sisinja 15 minuta pre kraja stigla do pobede kojom je prekinula niz od dva poraza.

Dvostruki strelac za odličnu Sevilju bio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Alvaro Negredo, dok su Bigas i Hamed napravili problem domaćinu u prvom poluvremenu.

Sevilja sada ima 14 bodova i na deobi je četvrtog mesta sa Real Madridom, dok je Maljorka ostala na osmom mestu sa 11.