Izvor: Vesti-online.com, 21.Sep.2016, 08:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ne bi pogodio ni da je gol širok 15 metara (VIDEO)

Fudbaler Milana Mbaje Nijang propisno se obrukao na utakmici protiv Lacija, koju je na kraju ipak dobio domaći tim rezultatom 2:0.

Pri vođstvu “rosonera” od 1:0 Francuz je imao šansu koju ne bi propustio ni amaterski fudbaler, ali je on uspeo. Naime, bio je sam ispred gola na samo dva do tri metra udaljenosti, ali nije uspeo dobro da zahvati loptu pa je ona otišla daleko od cilja.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.