Navijači Sanderlenda kupuju cveće supruzi Dika Advokata

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Jun.2015, 14:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Navijači Sanderlenda kupuju cveće supruzi Dika Advokata

Navijači fudbalskog kluba Sanderlend sakupili su više od 2.000 funti za kupovinu cveća supruzi trenera Dika Advokata, koji je promenio odluku i ostao u tom engleskom klubu.

Advokat je u martu preuzeo Sanderlend, kada je otpušten Gus Pojet i remijem sa Arsenalom u poslednjem kolu obezbedio opstanak klubu u Premijer ligi.

Holanđanin je posle toga rekao da više ne želi da radi u klubovima i da je obećao svojoj supruzi da će se povući ovog leta.

Sanderlend >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je juče saopštio da se 67-godišnji trener predomislio i potpisao je jednogodišnji ugovor.

Navijači su odmah započeli kampanju za skupljanje 150 funti za buket cveća, a odziv je prevazišao očekivanja i sakupljeno je više od 2.000 funti.

Navijači su obećali da će ostatak novca podeliti fondaciji kluba i dobrotvornoj organizaciji po želji gospođe Dika Advokata.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kita cveća za Dikovu ženu!

Izvor: Sportske.net, 05.Jun.2015

Navijači fudbalskog kluba Sanderlend sakupili su više od 2.000 funti za kupovinu cveća supruzi bivšeg selektora Srbije, koji je promenio odluku i ostao u tom engleskom klubu...Dik Advokat je u martu preuzeo Sanderlend, kada je otpušten Gus Pojet i remijem sa Arsenalom na 'Emiratima' u pretposlednjem...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.