Natanijel Asamoa potpisao za Zvezdu

Izvor: B92, 31.Jan.2012, 13:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Natanijel Asamoa potpisao za Zvezdu

Kao što je B92 najavio, reprezentativac Gane Natanijel Asamoa u utorak je potpisao četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom.

"Robert Prosinečki je prelomio i odlučio da nakon desetodnevne probe Natanijel Asamoa ostane u Crvenoj zvezdi", navodi se na zvaničnom sajtu crveno-belih'.

Najbolji strelac ekipe Kotoko iz Gane bio je na prvom delu priprema na crnogorskom primorju, postigao je dva gola i nametnuo se treneru Prosinečkom.
Pogledaj vesti o: Robert Prosinečki

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.