Izvor: Press, 10.Jul.2014, 19:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nasri u Sitiju do 2019. godine
Nasriju je prethodni ugovor isticao 2015. godine, ali je sa "građanima" dogovorio saradnju na još četiri sezone.
"Srećan sam, nalazim se u najboljim igračkim godinama i nadam se da ću biti još uspešniji. Trebalo mi je malo vremena da se priviknem na život u Mančesteru, ali sada uživam i mislim da sam to pokazao na terenu. Radujem se novoj sezoni i nadam se da ćemo odbraniti titulu", rekao je Nasri za klupski sajt.
Francuski fudbaler je 2011. godine došao u Siti >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << iz Arsenala i do sada je odigrao 129 utakmica i postigao 22 gola.
Za reprezentaciju Francuske odigrao je 41 meč i postigao pet golova, ali nije bio član ekipe na Svetskom prvenstvu u Brazilu, uz objašnjenje da loše utiče na atmosferu u timu.










