Napoli u problemu, ključnom igraču preti žestoka kazna!?

Izvor: Sportske.net, 26.Sep.2019, 16:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa iz Napulja je sinoć doživela iznenađujuć poraz na svom stadionu.

Fudbaleri Napolija su doživeli poraz na svom "San Paolu" od ekipe Kaljarija sa 0:1.

Kalidu Kulibali je meč počeo na klupi, ali je na teren kročio već na startu drugog poluvremena, kada je zamenio Nikolu Maksimovića.

Gosti su poveli u 87. minutu, a nakon primljenog gola, Kulibali je iskipeo, u besu se izdrao na glavnog arbitra, koji mu je pokazao direktan crveni karton.
Zbog toga, očekuje ga najmanje jedan meč suspenzije, ali bi Senegalac mogao i duže da odsustvuje sa terena.

Italijanski mediji prenose da će sve zavisiti od izveštaja koji sudija bude napisao, kao i da bi kazna mogla da bude značajno veća.