Napoli posle preokreta pokorio kišnu Đenovu

Izvor: RTS, 11.Nov.2018, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Napolija savladali su kao gosti posle preokreta ekipu Đenove sa 2:1, u utakmici 12. kola Serije A.
Po teškom vremenu i još težem terenu (prekid od 15 minuta u drugom delu), Đenovljani su poveli u 20. minutu preko Kuamea.

Međutim, dobrom igrom u nastavku ekipa Karla Ančelotija uspela je da napravi preokret.
Prvo je u 62. minutu Fabian Ruiz izjednačio, da bi pobedu i nastavak >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << potere za Juventusom doneo domaći igrač Biraski autogolom u 86. minutu.
Napoli je sada drugi sa 28 bodova, odnosno tri manje uz utakmicu više od Juventusa na čelu tabele. Đenova je 14. sa 14 bodova.