Napadač odbranio Dmitroviću šut sa pet metara u 101. minutu! VIDEO

Izvor: B92, 07.Jul.2020, 00:02

Sevilja je pobedom nad Eibarom kod kuće zatvorila 34. kolo španske LaLige – 1:0 (0:0).

Nova minimalna pobeda donela je Sevilji šest bodova razlike u odnosu na prvog pratioca Viljareal.

Eibar ostaje na prvom mestu iznad crte, sa šest bodova više od prvog tima ispod crte.

Sevilja kod kuće ove sezone uglavnom igra po istom receptu.

Slabije u prvom poluvremenu i mnogo bolje u nastavku.

Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << istakao se u 44. minutu sjajnom odbranom, kada je Fernando sa pet metara gađao glavom.

Katastrofalan promašaj je minut kasnije imao Okampos, koji je gađao pored gola iz peterca.

Međutim, Okampos se iskupio u 56. minutu, kada je savladao Dmitrovića i doneo prednost Sevilji.

Bivši igrač Monaka ispratio je sjajan centaršut kapitena Hesusa Navasa i smestio je loptu u mrežu.

Do kraja utakmice je Kike imao jednu priliku za Eibar.

Nemanja Gudelj odigrao je završnicu meča, pošto je ušao u 79. minutu.

Kike je u 96. minutu pogodio stativu!

Nadoknada vremena trajala je 13 minuta jer se na kraju povredio golman Tomaš Vaclik, pa je nekoliko minuta na golu stajao strelac pogotka Lukas Okampos.

Neverovatna situacija desila se u 101. minutu.

Marko Dmitrović pokušao je sa ivice peterca, šutirao je, ali je odbranio Okampos!

Neverovatne scene na "Ramon Sančes Pishuanu" u nadoknadi!