Nant slavio, Đorđević asistent!

Izvor: Sportski Žurnal, 12.Jan.2014, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mučio se Nant sa Lorijenom sve do 89. minuta, a onda je Filip Đorđević asistirao Banguri koji je bio precizan!
Tim pogotkom Bangura je doneo pobedu svom timu u prvom meču nedeljnog programa 20. kola prvenstva Francuske.

Olimpik iz Marseja je prekinuo niz od četiri utakmice bez pobede, pošto je slavio kao gost sa 2:1 protiv Evijana.
Svi golovi su dati u prvom delu igre. Prvi je do gola došao domaći sastav, kada je u 15. minutu Sugu bio strelac.
Međutim samo sedam minuta kasnije Šejru izjednačuje rezultat. Konačnih 1:2 postavlja Žinjak u 38. minutu meča.