Izvor: N1 televizija, 27.Sep.2018, 01:03

Nakon Barse, šamar i za Real: Sevilja ubedljivo slavila

Veče za zaborav imali su tri kluba sa najdužom tradicijom u španskoj ligi, nakon Barselone i Atletik Bilbaa, u sredu je izgubio Real, i to ubedljivo.

Sevilja je na svom "Sančez Pishuanu" slavila sa 3:0, a sva tri gola viđena su u prvom poluvremenu.

Kraljevski klub je ovaj duel igrao u novoj crvenoj garnituri, ali da im se crno piše najavio je Andre Silva golom u 17. minutu. Asistent je bio Hesus Navas.

Samo četiri minuta kasnije, preporođeni Portugalac >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << koji je na pozajmici iz Milana povećava na 2:0.

Agoniju aktuelnog šampiona Evrope u prvom delu meča upotpunio je Visam Ben Jeder, koji se u 39. minutu našao sam pred golmanom i postigao treći gol za domaćina.

GOL! Sevilla 3-0 Real Madrid (39’ Ben Yedder) pic.twitter.com/d1nZzPHpd4

U nastavku je Real imao bolje šanse, poništen im je i jedan gol, međutim Sevilja je zadržala prednost i nanela Lopetegijevoj ekipu prvi poraz u ligi. Gosti su finiš meča odigrali sa deset igrača, jer se Marselo povredio, nakon što su izvršene sve tri izmene.

Bio je ovo presedan, jer nikada se ranije nije dogodilo da u istom danu, Real, Barselona i Atletik Bilbao dožive poraze.

Za madridski klub, ovo je četvrti uzastopni poraz na gostovanjima Sevilji.

Pošto je ovo vanredno kolo donelo i prvi poraz Barse, dva tima i dalje ostaju izjednačeni na čelu tabele sa - 13 bodova.

Valensija i Selta su na Mestalji igrali nerešeno 1:1.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.