Izvor: B92, 26.Maj.2008, 20:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najbrže atletičarke u Beogradu
Višestruke svetske prvakinje u različitim atletskim disciplinama, Amerikanke Anđela Vilijams i Lolo Đzons, i Čandra Stirup sa Bahama, doputovale su u ponedeljak u Beograd, gde će učesvovati na mitingu "Memorijal Artur Takač". Vilijams je aktuelna prvakinja sveta u dvorani u trci na 60 metara. Čandra Stirup je bila član reprezentacije Bahama koja je 1999. godine osvojila titulu svetskog šampiona u trci štafeta na 4x100 metara, dok je Lolo Džons svetska prvakinja u trci >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na 60 metara sa preponama u dvorani.
Organizatori "Memorijala Artur Takač" saopštili su da će na mitingu, 29. maja na stadionu Partizana u Beogradu učestvovati atletičari iz 48 zemalja.
Najbrže svetske atletičarke doputovale u Beograd
Izvor: Press, 26.Maj.2008
Višestruke svetske prvakinje u različitim atletskim disciplinama, Amerikanke Anđela Vilijams i Lolo DDzons, i Čandra Stirup sa Bahama, doputovale su danas u Beograd, gde će učesvovati na mitingu "Memorijal Artur Takač"..







