Nadal spasao pet meč lopti i pobedio Almagra

Izvor: Beta, 11.Nov.2009, 20:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nadal spasao pet meč lopti i pobedio Almagra

BEOGRAD, 11. novembra 2009. (Beta) - Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u osminu finala Mastersa u Parizu pošto je u sredu pobedio sunarodnika Nikolasa Almagra sa 2:1 u setovima (3:6, 7:6, 7:5).

U meču koji je trajao tri sata i 15 minuta Nadal je krajem drugog seta spasao pet meč lopti. On je osvojio samo četiri poena više od Almagra - 119:115.

Drugi teniser sveta će u osmini finala igrati protiv sunarodnika Tomija Robreda, koji je danas bio bolji od Čeha Tomaša Berdiha sa 6:4, 6:4.

Plasman u osminu finala Mastersa u Parizu danas su obezbedili i Novak Djoković, pobedom nad Huanom Monakom (2:0), Huan Martin del Potro, Robin Soderling, Fernando Gonsales i Arno Klemon.

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.