Na Kosovu 468 novozaraženih, 19 preminulo

Izvor: Danas, 06.Dec.2020, 19:01

Na Kosovu 468 novozaraženih, 19 preminulo

Na Kosovu je u poslednja 24 sata zabeleženo 468 novih slučajeva korona virusa, a preminulo je 19 pacijenata, saopštio je danas Nacionalni institut za javno zdravlje Kosova.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

KORONA U CRNOJ GORI Registrovano 367 novih slučajeva, preminule tri osobe

Izvor: Blic, 06.Dec.2020

Institut za javno zdravlje u Podgorici saopštio je danas da je u Crnoj Gori od 1.312 testiranih uzoraka registrovano 367 novopozitivnih slučajeva korona virusa.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.