Izvor: HotSport.rs, 18.Jun.2017, 12:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NOVI ANGAŽMAN: Bivši selektor Srbije nastavlja u Bugarskoj
Klub iz Plovdiva dogovorio saradnju na godinu dana sa opcijom produžetka.
Novi izazov je pred Mladenom Dodićem, koji trenerski posao nastavlja u Bugarskoj.
Kako HotSport saznaje, bivši selektor mlade reprezentacije Srbije, trener Napretka, Borca iz Čačka, Novog Pazara… dogovorio je saradnju sa Lokomotivom iz Plovdiva.
Ugovor je na godinu dana sa opcijom produžetka, ako obe strane budu zadovoljne.
Klub iz komšiluka, pored promena u stručnom štabu, sprema >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << i rekonstrukciju igračkog pogona sa ciljem da se u novoj sezoni pored plasmana u plej – of pokuša plasman u Evropu.
Pred Dodićem je svakako bitna internacionalna misija u komšiluku, gde izgleda pored godinama neprikosnovenog Ludogoreca i ostali klubovi kreću sa većim ulaganjima.
Bivši bek Crvene zvezde i Napretka Miloš Cvetković je u Sofiji, blizu dogovora da obuče dres Levskog, čiji gol brani srpski internacionalac Bojan Jorgačevic.
The post NOVI ANGAŽMAN: Bivši selektor Srbije nastavlja u Bugarskoj appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.





