Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Apr.2022, 11:14
NIKAD ČUO, ALI ĆE SE RASPITATI: Selektor Kameruna NE ZNA nijednog reprezentativca Srbije
Neobavšten.
Reprezentacija Srbije igrače u grupi "G" na Svetskom prvenstvu u Kataru, a rivali će joj biti selekcije Brazila, Švajcarske i Kameruna, odlučeno je žrebom u Dohi.
Posle izvlačenja grupa, usledile su reakcije selektora. Čuli smo uglavnom uobičajne, diplomatske izjave, što se nikako ne može reči za selektora Kameruna Rigoberta Songa. Nekadašnja zvezda Liverpula, Vest Hema, Galatasaraja i brojnih evropskih klubova ne poznaje dovoljno buduće rivale.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
Song je u razgovoru za RTS priznao da ne zna igrači koji igraju za Srbiju.
- Iskreno, ne. Sada ću imati više informacija. Radiću sada sa svojim stručnim štabom da znamo sa kime ćemo tačno igrati i napravićemo dobru pripremu - rekao je Song.
On se složio sa konstatacijom da je grupa izuzetno teška.
- U današnjem fudbalu nemate slabe grupe, svaka ima kvalitet da nešto učini. Nadam se da će biti veoma dobro takmičenje jer, svaka grupa koju vidite, ima dobre timove i svi žele da pobede. Sada svi imaju dobru pripremu za turnir i imaće samopouzdanje. Svako dolazi da ovde uradi nešto i volim ovo takmičenje zbog borbe - istakao je Song.
Nastavak na SrbijaDanas.com...








