NFL igrač vozio pijan 250 km/h – stradala Srpkinja

Izvor: B92, 04.Nov.2021, 12:12

NFL igrač vozio pijan 250 km/h – stradala Srpkinja

NFL igrač Henri Rags (22) ubio je 23-godišnju devojku srpskog porekla u saobraćajnoj nesreći u Las Vegasu.

Igrač Rejdersa zakucao se svojom Ševrolet Korvetom u Tojotu Rav4 Tine Tintor pri brzini od 200 kilometara na čas.

Tojota se zapalila, a nesrećna devojka nije uspela da izađe iz automobila pa je izgorela živa sa svojim psom.

Kako je saopštila policija, Rags je vozio čak 250 km/h i bio pod dejstvom alkohola, a izmerena mu je dvostruko veća količina >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << od dozvoljene.

Osim toga, policija je u njegovom vozilu pronašla i napunjen pištolj.

S njim je u trenutku udesa bila devojka Rudi Vašington, koja je teško povređena, a koja je snimala njegovu divljačku vožnju.

Rags je prošao sa lakšim povredama vrata i nosa, a preti mu 46 godina u zatvoru ukoliko bude osuđen po svim tačkama optužnice.

Mladi sportista je potpisao četvorogodišnji ugovor vredan 16 miliona dolara nakon što je draftovan ove godine.

Sudija u Las Vegasu je odredio kauciju od 150.000 dolara uz kućni nadzor.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.