Izvor: HotSport.rs, 12.Okt.2015, 12:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(NE)DOZVOLJENA SREDSTVA: Albanci platili Jermenima da ih pobede?! (VIDEO)

Albanija slavi prolaz na Evropsko prvenstvo, a dan nakon njihove pobede nad Jermenijom na videlo su isplivale nečasne radnje naših južnih suseda.

Naime, kako piše albanski portal ‘Opozita’, a prenosi ‘B92’, Albanci su platili ukupno dva miliona evra četvorici jermenskih igrača kako bi oni ‘smanjili gas’ u meču protiv njih.
U pitanju su golman i trojica odbrambenih igrača Jermenije, koji su sinoć primili čak tri gola od Albanije, a prvi je čak >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << bio i autogol.
Takođe, navodi se da je pred samu utakmicu kvota na pobedu Albanije počela drastično da pada, sa 2,6 došla je na svega 2,05.
Evo i svih golova sa sinoćne utakmice u kojoj je Albanija ostvarila najveći uspeh u istoriji svog fudbala.

(Izvor: youtube / Nimetullah Asllani)
The post (NE)DOZVOLJENA SREDSTVA: Albanci platili Jermenima da ih pobede?! (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na HotSport.rs...



Povezane vesti

Albanci namestili utakmicu sa Jermenijom?

Izvor: Vesti-online.com, 12.Okt.2015

Četvorica jermenskih fudbalera dobili su dva miliona evra kako bi namestili utakmicu protiv Albanije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, preneo je B92 pisanje albanskog portala "Opozita.com"...Kako se navodi, neimenovani golman i tri defanzivca Jermenije dobili su po 500.000 evra sa ciljem da Albanija...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.