Murinjo: Laka pobeda ali želim više golova

Izvor: Blic, 12.Sep.2010, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo: Laka pobeda ali želim više golova

Real je pred svojim navijačima sinoć ostvario minimalnu ali zasluženo pobedu nad Osasunom.

Trener Reala Žoze Murinjo istakao je da je rezultat neodgovarajući pokazatelj igre njegovog tima, koja je u veće delu meča bila sasvim dobra.

"Ovo je bio lak meč za nas. Iker Kasiljas nijednom nije intervenisao. Nije bila lepa igra. U drugom delu meča je bilo bolje, ali se videlo da se još uigravamo. Najviše sam zadovoljan što smo u potpunosti kontrolisali dešavanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << na terenu. Znam da navijači žele više golova, to i ja čekam", rekao je Murinjo.

Mnoge je iznenadilo što se u prvom timu na poziciji krila našao Karim Benzema.

"Bio je riskantan ali uspešan potez, jer na klupi nisam imao više nijednog napadača. Međutim, na ovaj način sam poslao Karimu poruku da je moguće da igra u isto vreme i sa Iguainom i sa Ronaldom", dodao je Murinjo.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Murinjo: "Laka pobeda, nisu videli kako Kasiljas izgleda"

Izvor: Sportske.net, 12.Sep.2010

Portugalac zadovoljan, kaže da je njegova ekipa igrala bolje u drugom delu, ali da pobeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.