Mrkela: Nepotrebni crveni kartoni... (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Nov.2017, 12:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mrkela: "Nepotrebni crveni kartoni..." (video)

Sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Mitar Mrkela istakao je da nije srećan zbog crvenih kartona koji su rivalima pokazani u ranoj fazi prethodne dve utakmice.

Crvena zvezda je na prethodne dve utakmice (Borac i Rad) imala igrača više gotovo 80 minuta, a sportski direktor crveno-belih Mitar Mrkela prokomentarisao je to kao nešto zbog čega ne može da bude srećan.

"Kao direktor >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Zvezde nisam srećan zbog tih kartona. Ne ulazim u to da li su bili crveni kartoni ili nisu. Mislim da Zvezdi to apsolutno nije bilo potrebno", kazao je Mrkela gostujući na TV Arena Sport.

Sudija Srđan Obradović u Čačku je isključio Miroljuba Kostića (Borac) u 13. minutu meča, dok je Petar Piper pokazao direktan crveni karton Srđanu Ajkoviću (Rad) u 19. minutu. Oba puta su prigovori bili razlog isključenja.

Komentarišući prvenstveni meč sa Radom, Mitar Mrkela je ocenio da je tim Vladana Milojevića bolje delovao u situaciji "11 na 11".

"Zvezda je povela na vreme, igrali smo zaista sjajan fudbal i verujem da bismo utakmicu završili sa više golova razlike u našu korist. Ovako je ispalo da su te ubedljive pobede ostvarene zbog odnosa '11 na 10', a to ne stoji. Naročito protiv Rada, Zvezda je bolje igrala u situaciji '11 na 11' nego '11 na 10'", poručio je Mrkela.

Crveno-beli nakon 17 odigranih utakmica vode na tabeli sa 46 osvojenih bodova, što je četiri više u odnosu na "večitog" rivala sa kojim će odmeriti snage 13. decembra u Humskoj.



Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

Partizanu nije doneo sreću, sada sudi Zvezdi!

Izvor: Sportske.net, 20.Nov.2017

Određene su sudije za Ligu Evrope, Crvenoj zvezdi će suditi poznati Norvežanin...Crvena zvezda je saznala imena oficijelnih lica za meč u Borisovu...Ekipa Vladana Milojevića će se po prvi put susresti sa sudijskom trojkom iz Norveške koju će voditi Sven Odvar Moen, poznati norveški sudija...On...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.