Izvor: RTS, 16.Sep.2021, 23:22

Morinjova Roma raspucana, Totenhemu bod u Renu

Roma ubedljivo savladala CSKA iz Sofije 5:1, Ren i Totenhem u derbiju igrali 2:2, u mečevima prvog kola Lige konferencije.
Najubedljiviju pobedu u prvom kolu Lige konferencije ostvarila je Roma, koja je na svom terenu bila izuzetno raspoložena protiv CSKA iz Sofije - 5:1.
Ekipa Žozea Morinja primila je gol u desetom minutu, a onda do nogu potukla goste iz Sofije.
Keri je doneo prednost "armejcima", do poluvremena preokrenuli Pelegrini i El Šaravi, da bi u nastavku Pelegrini, Manćini i Abraham postavili konačan rezultat.
U drugoj utakmici Grupe C norveški Bodo je bio ubedljiv protiv Ukrajinske Zorje - 3:0.
Totenhem je na gostovanju u Renu osvojio samo bod - 2:2. U zanimljivom...