Monpelje iščupao bod od Strazbura

Izvor: B92, 03.Mar.2024, 18:01

Fudbaleri Monpeljea i Stazbura odigrali su nerešeno 2:2 (0:0) u 24. kolu francuske Lige 1.

Stazbur je prvi poveo u 47. mionutu meča, kada je Diara bio strelac, da bi Monpelje od izjednačenja došao u 71. minutu preko Nordina.

Goste je malo delilo od tri boda, pošto je Emega pogodioza 2:1 u 83. minutu.

Ipak, domaćin je uspeo da iščupa bod četiri minuta kasnije, pa je Monpelje izbegao poraz golom Nordina, koji je postavio konačnih 2:2.

U ostalim >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mečevima Bres je minimalnim rezultatom bio bolji od Avra, dok je Mec sa 2:0 slavio protiv Nanta.