Mogući teroristički napadi tokom finala Lige šampiona?

Izvor: Press, 25.Maj.2013, 16:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mogući teroristički napadi tokom finala Lige šampiona?

Finale će i navijači iz Berlina moći direktno da prate preko velikog video bima, postavljenog ispred Brandenburške kapije. 

Šef nemačke kancelarije za krivične istrage Jerg Cireke je upozorio nemačku vladu na moguće terorističke napade, objavio je "Špigel", navodeći da se sumnja da nekoliko osumnjičenih spremaju bombaški napad.

Zbog toga će bezbednosne mere biti pojačane na svim mestima širom zemlje gde će biti javan prenos utakmice, prenela je agencija AFP.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press << />
Ovo je prvi put u istoriji elitnog kontinentalnog takmičenja da će se u finalu će sastati dva nemačka kluba. Bajern je do sada četiri puta bio šampion Evrope, poslednji put 2001. godine, dok je Borusija jedinu titulu u LŠ osvojila 1997.

Finalna utakmica na londonskom Vembliju počinje u 20.45 sati.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.