Izvor: BKTV News, 09.Jan.2018, 18:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Modrić platio 870 hiljada evra kako bi izbegao zatvor
Hrvat prihvatio krivicu na sudu
Luka Modrić, reprezentativac Hrvatske i član Reala iz Madrida, platio je 870 hiljada evra kaznu zbog utaje poreza 2013. i 2014. godine.
Vezni igrač na suđenju je istakao da smatra da je radio sve ispravno, ali je prihvatio kaznu bez podnošenja žalbe.
Fudbaler Reala još jedan je u nizu optuženih za utaju poreza u Španiji, a pre njega su probleme sa vlastima imali Ronaldo, Mesi i brojni drugi.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















