Izvor: Sportske.net, 16.Nov.2015, 21:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Moćna ''Armija'', stopostotni Teo!
Moskovski CSKA nastavlja sa pobedama u VTB ligi.
''Armejci' su u ponedeljak bili posebno inspirisani i ubedljivi, što je na svojoj koži osetila ekipa Uniksa iz Kazanja.
Samo zahvaljujući opuštanju Moskovljana u poslednjoj četvrtini, tim iz Kazanja je na kraju pretrpeo ''pristojan'' poraz od samo jedanaest poena razlike - 81:70.
O odnosu snaga ovih ekipa u večerašnjem meču najbolje svedoči rezultat na kraju treće četvrtine - ''plus 28'' >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << za CSKA - 71:43.
Do šestog trijumfa u sedam odigranih mečeva u VTB ligi, ekipu CSKA je predvodio Aron Džekson sa 15 postignutih poena, Nando de Kolo je upisao 11, a naš Miloš Teodosić osam, uz stoprocentan šut iz igre (1-1 za dva i 2-2 za tri poena). Ovom učinku, Teo je dodao i dva skoka i sedam asistencija.







