Mitrović nastavio da rešeta – peti gol u nizu VIDEO

Izvor: B92, 30.Avg.2019, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Fulama remizirali su (1:1) na gostovanju Kardifu u 6. kolu Čempionšipa.

Za Fulam se ponovo istakao srpski napadač Aleksandar Mitrović, koji je postigao gol u petom meču zaredom ove sezone.

Tim sa Krejven Kotidža je bodom došao do četvrte pozicije na tabeli, dok je Kardif zabeležio skok na desetu.

Gosti su bili značajno bolji rival u ovom meču, ali nisu uspeli da osvoje sva tri boda. Imali su čak 72 odsto poseda u svojim nogama, dok su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i više puta šutnuli ka golu rivala.

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Marfi je bio strelac u 42. minutu dovevši svoju ekipu u neočekivano vođstvo.

Za 1:1 se pobrinuo lukavi Mitrović, koji je iskoristio asistenciju Ivana Kavaljera i nepažnju odbrane Kardifa u 45. minutu. Taj gol pogledajte OVDE.

U drugom poluvremenu Fulam nije igrao ni izbliza dobro kao u prvom. Kontrolisao je ritam utakmice, ali nije dolazio do šansi, pa je ostalo 1:1.