Izvor: Blic, 15.Avg.2011, 23:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mirko Vučinić: Juventus mora u Ligu šampiona
Nakon sezone u kojoj je Juventus ostao bez plasmana u evropska takmičenja, novo pojačanje torinskog kluba Vučinić spreman je da svojim igrama pomogne ekipi da se vrati na stazu uspeha.
Napadač "stare dame” poručio je da Juve mora ponovo da igra u Ligi šampiona kao i da želi da ostvari ciljeve ambiciozne uprave.
"Juventus je klub svetske klase. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Liga šampiona je je najvažnije takmičenje i želim ponovo da igram protiv najboljih igrača sa Juveom. Naporno smo radili kako bismo vratili stvari na mesto, ali će to biti dugotrajna avantura. Kada sam došao u klub, razgovarao sam i sa trenerom i sa predsednikom i svi imamo iste želje”, rekao je Vučinić.
Ovaj 27-godišnji reprezentativac Crne Gore letos je prešao iz Rome u redove crno-belih za sumu od 15 miliona evra.













