Ministar odbrane Crne Gore ipak ne ide u Juventus

Izvor: Mondo, 28.Feb.2019, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ministar odbrane Crne Gore" ipak ne ide u Juventus

Sve je bilo dogovoreno, ali "stara dama" je odjednom okrenula leđa štoperu Atletiko Madrida. Umesto Savića, u junu navodno dolazi De Liht.

Stefan Savić je u januaru imao sve dogovoreno sa Juventusom, trebalo je da se preseli u Torino, podigne crno-beli šal i stavi autogram na četvorogodišnji ugovor, ali transfer se nije desio.

A sve je bilo praktično gotovo, javljaju mediji iz Italije!

Navodno, "stara dama" je imala dogovor sa Atletikom oko obeštećenja, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << čak je dogovorila i lične uslove sa 28-godišnjim Mojkovčaninom, ali je posao odjednom propao.

Opet navodno, Juventus je "okrenuo leđa" Madriđanima i crnogorskom "ministru odbrane", kako Savića nazivaju u tamošnjim medijima, jer je u međuvremenu postigao načelan dogovor sa defanzivcem Ajaksa, Matijasom De Lihtom, za transfer na leto.

Holanđanin je mlađi, a već top klasa i biće veliki zalog za budućnost. Jedino što bi na kraju i Juventus mogao da ostane "kratkih rukava", jer se za De Lihta interesuju i Barselona i Pari sen Žermen.

Saviću ostaje da sa svojim Atletikom u Torinu završi posao započet u Madridu, kada je u prvom meču osmine finala Lige šampiona bilo 2:0 za "jorgandžije".

Revanš Juventus - Atletiko zakazan je za 12. mart u 21 čas.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.