Minimalac Štutgarta protiv Nirnberga

Izvor: Blic, 25.Mar.2012, 19:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U pretposlednjem meču 27. kola Bundeslige, Štutgart je na svom terenu bio bolji od Nirnberga - 1:0.

Fudbaleri Štutgarta nastavili su sa dobrim partijama i ne znaju za poraz još od 19. februara, kada im je meru uzeo Hanover. Da sva tri boda ostanu na domaćem terenu, pobrinuo se iskusni napadač Kakau, kada je zatresao mrežu Nirnberga u 78. minutu.

"Švabe", za koje je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Zdravko Kuzmanović, popele su se na sedmo mesto i nalaze >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se na samo bod od Verdera, pa i dalje imaju realne šanse da se domognu plasmana u Ligu Evrope za narednu sezonu.