Minimalac Granade protiv Elčea (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 22.Mar.2014, 20:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Granada je slavila minimalnim rezultatom na svom terenu protiv Elčea u utakmici 29. kola La Lige.
(FOTO: deportegranada.com)
Jedini gol na meču postigao je Brahimi u 63. minutu posle asistencije El Arabija.
Imala je Granada priliku da postigne još jedan pogodak. U 71. minutu Sapunaru je skrivio jedanaesterac i uz to zaradio drugi žuti karton, te je Elče u finišu igrao as igračem manje.
Međutim Fran Riko nije bio precizan sa bele tačke, a rezultat se do kraja meča nije menjao.
Granada se ovom pobedom odvojila na osam poena od opasne zonnj, dok će Elče do kraja prvenstva voditi veliku bitku za opstanak u elitnom društvu.

Goal Brahimi – Granada 1-0 Elche – 21.03.2014 by yooong
Stefan Mitrović, pozajmljen igrač iz Benfike, odigrao je ceo meč za Valjadolid u remiju sa Rajom Valjekanom 1:1.