Miler ostaje u Bajernu

Izvor: B92, 03.Maj.2022, 18:29

Miler ostaje u Bajernu

Nemački fudbaler Tomas Miler produžio je ugovor sa Bajernom do 2024. godine, saopšteno je na sajtu kluba.

Iskusni 32-godišnji ofanzivni vezista celu karijeru je u Minhenu, prošao je sve mlađe kategorije, a prvi profesionalni ugovor potpisao je 2008. godine.

Bajern je ove godine osvojio 10. uzastopnu titulu šampiona Nemačke, što je Milerova ukupno 11, čime je postao prvi fudbaler ikad kome je to uspelo.

Ukupno je sa Bavarcima osvojio 30 trofeja, uključujući >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dve Lige šampiona.

Za Nemačku je odigrao 112 utakmica, postigao 43 gola i bio član šampionskog tima sa Mundijala u Brazilu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.