Izvor: Blic, 01.Dec.2010, 23:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milanović: Završnica je bila ishitrena, ma katastrofa!
Posle remija sa Barselonom (6:6) u 2. kolu Evrolige, trener vaterpolista Partizana Igor Milanović nije mogao da veruje koliko loše su njegovi izabranici odigrali u finišu ove utakmice.
Crno-beli su pobedu ispustili u poslednjoj četvrtini u koju su ušli sa prednošću od 6:3. Razlog je, prema rečima trenera Igora Milanovića, bila izuzetno loša igra >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u napadu.
"Neverovatno je koliko smo puta promašili i sa igračem više i posle kontranapada i iz pozicionog kontranapada. Završnica je bila ishitrena, ma katastrofa. Mogu da budem zadovoljan samo igrom u odbrani", rekao je Milanović posle meča Radio-televiziji Srbije.
Partizan posle dve utakmice u Grupi C ima samo bod, pošto je u prvom kolu u Zagrebu izgubio od Mladosti sa 8:10.
"Sigurno da nam loš start otežava borbu za plasman u narednu rundu takmičenja. Sada nam preostaje samo da izgubljeno nadoknadimo na nekim utakmicama u Beogradu", ocenio je Milanović.






