Izvor: RTS, 07.Mar.2021, 18:01

Milan siguran protiv Verone, Napoli srušio Sinišinu Bolonju

Fudbaleri Milana savladali su Veronu sa 2:0, dok je Napoli bio bolji od Bolonje sa 3:1 u mečevima 26. kola Serije A.
Milan je pobedom održao korak za liderom Interom i sada ima 56 bodova, a gradski rival je sakupio 59. Verona je osma sa 38 bodova.

Milan je bez većih napora slomio otpor protivnika. Gosti su poveli u 27. minutu. Remek delo Krunića, koji je fantastično šutirao iz slobodnog udarca, golman Verone samo je paradom ulepšao pogodak.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Gosti su udvostručili prednosti u 50. minutu. Dalot je primio loptu na ivici šesnaesterca, prevario čuvara i preciznim udarcem matirao golmana.
Do kraja susreta još nekoliko prilika na obe strane, ali nije bilo promene rezultata.
Napoli je sa 3:1 savladao Bolonju.
Tim Đenara Gatuza slavio je zahvaljujući dva gola Insinjea i jednim pogotkom Osimena, dok je jedini gol za ekipu Siniše Mihajlovića postigao Sorijano.