Izvor: RTS, 28.Feb.2021, 23:40

Milan osvojio Rim, ne odustaje od Skudeta

Fudbaleri Milana savladali su u gostima Romu sa 2:1 u utakmici 24. kola Serije A.
Sam početak meča je nagovestio da će ove večeri u Rimu biti uzbudljivo.
Zatresla se mreža već u petom minutu, Tomori je poslao loptu u gol, ali je VAR video ofsajd pa je gol poništen.
Četiri minuta kasnije Ibrahimović je postigao gol, ali je i ovaj, ovaj put bez VAR-a, poništen.
Milan je imao i dve odlične šanse, a onda je Romi poništen gol zbog ofsajda.
A onda, u završnici prvog dela igre, VAR donosi penal Milanu.
Kesi je izveo i doneo prednost "roso-nerima".
Već na početku drugog dela, Roma dolazi do izjednačenja, preko Veretua.
Međutim, radost domaćih nije...

I drugi pišu o ovome:
UZBUDLJIV DERBI U ITALIJI: Tri poništena pogotka, jedanaesterac i pobeda Zvezdinog rivala! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 28.Feb.2021

Važan trijumf Milana! U okviru 24. kola italijanske Serije A, fudbaleri Milana kao gosti su savladali Romu sa 2:1(1:0). Odlično je krenuo Milan, u 4. minutu su postigli pogodak, ali je poništen zbog ofsajda, još jedan pogodak Milana je poništen posle 5 minuta, jer je Ibrahimović bio u ofsajdu....

Nastavak na HotSport.rs...

MILAN PONOVO ONAJ STARI: Rosoneri nisu slavili u Beogradu, ali jesu U RIMU! Ponovo su u trci (VIDEO)

MILAN PONOVO ONAJ STARI: "Rosoneri" nisu slavili u Beogradu, ali jesu U RIMU! Ponovo su u trci (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Mar.2021, 00:01

Vrhunska partija...Milan ponovo liči na sebe. "Rosoneri" su u okviru 24. kola italijanske lige savladali Romu 2:1 na Olimpiku i zadržali se u borbi za titulu...Partija visokog intenziteta i sa dosta prilika na obe strane. Milan je poveo u 42. minutu pogotkom Kesija sa bele tačke nakon nekoliko propuštenih...