Milan od 0:2 do 3:2 komičnim autogolom – za čelo Italije VIDEO

Izvor: B92, 16.Okt.2021, 22:47

Fudbaleri Milana pobedili su Veronu 3:2 na San Siru u 8. kolu italijanske Serije A.

Italijanski velikan je bio na kolenima posle 45 minuta, imao dva gola zaostatka golovima Kaprarija i Baraka iz penala, ali je nekako uspeo da isčupa pobedu.

"Rosoneri" su flertovali sa prvim porazom u šampionatu, ali umesto toga otišao je na sam vrh Serije A ispred Napolija, koji ima bod manje, ali i meč manje.

U drugom poluvremenu, kada je Milan tonuo, "pojavio" se Olivije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Žiru.

U svom stilu je nadskočio kompletnu odbranu i glavom najavio dramu na pola sata do kraja.

I onda je usledio poslednji udarac, za samo tri minuta.

Frank Kesi je iskoristio penal, a onda su poraz sami potpisali igrači Verone.

Koral Gunter je komično reagovao i ubacio loptu u sopstvenu mrežu za oduševljenje na San Siru.

Srpski fudbaleri iz Verone Darko Lazović (do 79. minuta) i Ivan Ilić (ceo meč) gledali su veliki preokret sedmostrukog prvaka Evrope.