Izvor: Sportske.net, 16.Jul.2017, 10:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milan ne odustaje od "Pevca", evo šta od njih traži Torino!
Uprava "Rosonera" poslala je ponudu na adresu tima koji sa klupe predvodi Siniša Mihajlović, evo kakav odgovor su dobili.
Nova uprava kluba sa "San Sira" radi neverovatan posao ovog leta.
Doveli su 10 pojačanja, sada im nedostaje još samo jedan špic kako bi kompletirali poptuno novu postavu.
Mete su Nikola Kalinić (Fiorentina), Pjer-Emerik Obamejang (Dortmund) i Andrea Beloti (Torino).
Što se tiče Kalinića, čini se da je hrvatski internacionalac >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << treća opcija, a "Viola" ja spremila i zamenu u slučaju da ih bivši fudbaler Blekburna i Dnjepra napusti, više o tome OVDE.
Ipak, "Rosoneri" će najpre pokušati da dovedu Obamejanga ili Belotija, a na adresu "Bikova" su poslali i novu ponudu.
Oni su naime za usluge napadača Torina, koji je minule sezone postigao 26 golova u Seriji A, poslali ponudu od 40 miliona evra, plus dva svoja igrača, Gabrijela Paletu i Mbaje Nijanga.
Poznato je da Beloti ima otpusnu klauzulu od 100 miliona evra, ali ona važi samo za klubova van Serije A, tako da će zainteresovane strane sa "Čizme" morati dobro da se isprse pred predsednikom Torina Urbanom Kairom.
Ova ponuda nije zasenila prvog čoveka "Bikova", on traži duplo više novca (80 miliona evra), kao i dva pomenuta igrača (Paletu i Nijanga) za usluge svog napadača od "Rosonera".
Videćemo da li je bogata uprava Milana spremna toliko da ponudi, u svakom slučaju, jasno je da prelazni rok žele da zatvore angažovanjem jednog napača svetske klase.
Poslednja kockica u Milanovom mozaiku je napadač TOP klase!
Izvor: Sportske.net, 16.Jul.2017
"Rosoneri" najavljuju još jedno veliko pojačanje u napadu, tri imena su u igri....Generalni direktnor Milana Marko Fasone priznao je pred predstavnicima sedme sile da Leo Bonući nije poslednje veliko ime koje će doći na 'San Siro' ovog leta..."Bilo bi lepo kada bismo doveli jednog vrhunskog napadača...To...




