Izvor: B92, 26.Okt.2010, 00:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milan drugi nakon slavlja u Napulju
Fudbaleri Milana pobedili su Napoli u gostima sa 2:1, u poslednjoj utakmici osmog kola italijanske Serije A.
Golove za Milan u Napulju postigli su Robinjo u 22. i Ibrahimović u 72. minutu, a jedini strelac za domaćina bio je Laveci u 78. minutu.
Milan je tako prestigao najvećeg rivala Inter, i trenutno je drugi na tabeli sa 17 bodova, dva više od 'crno-plavih', ali i dva manje od prvoplasiranog Lacija.
Napoli je drugo poluvreme igrao bez Pacience, koji je u 38. i 45. minutu zaradio po žuti karton zbog igranja rukom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









