Izvor: B92, 19.Apr.2021, 23:52

Mijailović: Ništa ne može da me poremeti

Čukarički je nastavio sa odličnim rezultatima u drugom delu sezone, slavio je na teškom gostovanju u Novom Pazaru (3:1) i ostao u trci za treće mesto.
I pored činjenice da su domaći poveli, Brđani nisu klonuli duhom.
Naprotiv, posle primljenog gola, a posebno posle crvenog kartona za Dimitrija Kamenovića, zaigrali su još bolje i zasluženo su stigli do trijumfa.
"Novi Pazar je krenuo bolje od nas, u prvih 20-tak minuta imali su nekoliko prilika, došli i do vođstva. Nismo poklekli, smirili smo se posle tog gola, počeli da igramo fudbal i stvari su došle na svoje mesto. Izjednačujući gol je stigao u najbolje moguće vreme, u poslednjim trenucima prvog poluvremena, to je čini mi se bio...