Mihajlović vratio Okaku u tim

Izvor: B92, 20.Jan.2015, 14:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović vratio Okaku u tim

Trener Sampdorije Siniša Mihajlović neće kazniti napadača Stefana Okaku nakon što je ga "oterao" sa jučerašnjeg trening zbog medjusobnog sukoba.

Kako navodi „Gazeta Delo Sport“, Mihajlović želi da smiri situaciju i stavio je Okaku u tim za meč protiv Intera u Kupu Italije, iako je klub saopštio da je pokrenuo disciplinski postupak protiv napadača.

Okaka je izrazio nezadovoljstvo jer Sampdorija ne želi da ga pusti u Inter ili Milan, ali i zbog toga što >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je igrao samo poslednjih 15 minuta protiv Parme u Seriji A minulog vikenda.

Mihajlović je odlučio da Okaka, čiji ugovor ističe na leto 2016. godine, bar do juna ostane u Sampdoriji, kada će razmotriti ponude zainteresovanih klubova.

Okaka je često izjavljivao da je srpski stručnjak preporodio njegovu karijeru i da je najzaslužniji za njegov poziv u reprezentaciju Italije.

On je ponikao u Romi, a nastupao je još za Modenu, Brešu, Fulam, Bari, Parmu i Speciju.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.