Mihajlović pomaže Advokatu na meču sa Dancima!

Izvor: Telegraf.rs, 14.Nov.2014, 11:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović pomaže Advokatu na meču sa Dancima!

On je sam ponudio da pomogne, a mi smo pozitivno odgovorili na njegov zahtev, jer je dobro da održavamo vezu sa prethodnim selektorom, rekap je Dik Advokat

Bivši selektor fudbalera Srbije, Siniša Mihajlović, dolazi na meč kvalifikacija za Euro 2016 između “orlova” i Danske koji je na programu u petak od 20.45.

Mihajlović će se videti i sa selektorom Srbije Dikom Advokatom i popričati o svojim iskustvima na mestu šefa struke.

- Dolazim najpre  >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << u Novi sad da obeležim godišnjicu očeve smrti, jer nisam mogao ranije.

- A onda ću se ujutru sastati sa Advokatom u Beogradu, a uveče idem na utakmicu Srbija  – Danska – rekao je Mihajlović za sajt Sampdorije.

Foto: Tanjug/Srđan Ilić, Marko Todorović

Ovu informaciju je potvrdio i aktuelni selektor naše reprezentacije koji je otkrio da se Mihajlović sam ponudio da pomogne.

- Pozitivno smo odgovorili na njegov zahtev, dobro je da održavamo vezu sa prethodnim selektorom i oduševljenje igrača njegovim dolaskom dosta govori o odnosu koji su imali – rekao je Holanđanin.

Foto: Marko Todorović

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.