Mihajlović: Meč sa Lacijom najgori

Izvor: B92, 10.Jan.2015, 21:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović: Meč sa Lacijom najgori

Siniša Mihajlović rekao je da je njegova Sampdorija protiv Lacija odigrala najgori meč od početka sezone i da će pokušati da popravi utisak protiv Empolija.

Sampdorija je u ponedeljak izgubila sa 3:0 od Lacija, a u 18. kolu Serije A dočekuje Empoli.

"Moramo da nadoknadimo ono što smo izgubili protiv Lacija. Igrači znaju šta očekujem od njih. Ta utakmica je bez ikakve sumnje bila naša najgora ove sezone. Sve što smo uradili je bilo pogrešno", rekao je Mihajlović >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za italijanske medije.

Meč između Sampdorije i Empolija igra se u nedelju od 15.00.

"Empoli je jedna od ekipa koja igra najbolji fudbal u Italiji, želim da pohvalim trenera Mauricija Sarija za njegov rad", dodao je Mihajlović.

Ekipa Siniše Mihajlovića je trenutno šesta na tabeli Serije A sa 27 bodova, dok je Empoli na 13. mestu sa 18 osvojenih bodova.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mihajlović: Da ispravimo izgubljeno protiv Lacija

Izvor: Blic, 10.Jan.2015

Trener fudbalera Sampdorije Siniša Mihajlović rekao je da je njegova ekipa protiv Lacija odigrala najgori meč od početka sezone i istakao da će pokušati da poprave utisak protiv Empolija...Sampdorija je u ponedeljak izgubila sa 3:0 od Lacija, a u 18. kolu Serije A dočekuje Empoli..."Sutra moramo...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.