Miha se radovao – Bolonja lako dobila Lacio

Izvor: B92, 27.Feb.2021, 20:54

Fudbaleri Bolonje su rezultatom 2:0 pobedili Lacio u utakmici 24. kola italijanske Serije A.

Bolonja je u 24. kolu napravila veliki rezultat pobedivši Lacio sa 2:0 na svom stadionu.

Ovo je bila sedma pobeda "Bolonjeza" i 28. osvojeni bod u sezoni, dok je Lacio upisao sedmi poraz i trenutno su na 6. mestu na tabeli sa 3 boda i 2 utakmice više od Napolija.

Bolonja je vrlo rano povela. Sinišu Mihajlovića je već u 19. minutu obradovao Ibrahima Mbaj, kada je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zatresao mrežu Mihajlovićevog bivšeg kluba.

Sve to dolazi samo dva minuta nakon što je Ćiro Imobile promašio jedanaesterac, kazna je bila oštra.

Lacio nije uspeo da odgovori na pravi način, pa je Bolonja odlučila da udvostruči svoju prednost. To se i dogodilo u 64. minutu, kada je strelac bio Sansone.