Metalac ostao bez trenera

Izvor: Press, 08.Okt.2015, 12:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Metalac ostao bez trenera

Trener košarkaša Metalca Vladimir Đokić, podneo je danas ostavkuposle poraza njegovog tima od Igokee u Valjevu.
              "Mora neki rez da se napravi. Ja sam najviše kriv i podnosim ostavku, jer jednostavno od početka priprema se vidi da nema energije i rada od prošle godine, koji su nam doneli šesto mesto, a mene lansirali da budem selektor mlade reprezentacije", rekao je Đokić >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << novinarima posle meča. Metalac je izgubio od Igokee 56:74, što mu je bio drugi uzastopni poraz. "Kao častan čovek i sportista, smatram da treba da se sklonim i podnesem ostavku. Nasledniku želim sve najbolje", rekao je Đokić. Novinari u Valjevu bili su iznenađeni njegovom odlukom, koju je tada prvi put objavio, bez razgovora sa upravom kluba. Na poziv nekih novinara da bar "prenoći" pre odluke, trener je obrazložio zašto tačno želi da ode. "Vukao sam pogrešne poteze, i u izboru pojedinih igrača i pri biranu novih. One koji su otišli trebalo je da zamene ove momci. Nisam napravio rez kad je bilo logično, nadao sam se da će sve doći na svoje mesto. Toga nije bilo. Ovo jednostavno ne radi. Porazi u Skoplju i večeras su posledica sramne igre i ne vidim šta tu više mogu da uradim sa ovom istom ekipom", rekao je Đokić. Metalac već za četiri dana igra sledeću utakmicu, što je malo vremena za dolazak novog trenera. "Ako treba da sedim na klupi u Nikšiću, sedeću, ali to nema smisla", rekao je Đokić.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.