Izvor: Vesti-online.com, 26.Jun.2018, 20:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mesi strelac 100. gola u Rusiji, Maradona u transu
Onaj od koga se najviše i očekuje doveo je Argentinu u vođstvo protiv Nigerije, a "gaučosi" s pobedom idu u osminu finala ako sigurno prvoplasirana Hrvatska zaključa bravu pred Islandom.
Mesi je u 14. minutu postigao gol u svom stilu, onako kako i žmureći radi u Barseloni već godinama. Majstorski je umirio dugu loptu butinom i iskosa je prebacio preko nigerijskog golmana.
Utakmicu prati i slavni Maradona, svetski prvak iz Meksika 1986, koji je gol svog jedinog >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << pravog naslednika proslavio vrlo temperamentno.
U Rostovu Hrvatska ima taj luksuz da izvede drugu postavu protiv Islanda koga pobeda vodi u bitku za prsa s Argentincima na gol-razliku. Tamo je i dalje 0:0.
Videćemo. Uzbudljivo veče je tek počelo.
Stadion u Sankt Peterburgu. Gledalaca:
NIGERIJA: Uzoho, Balogun, Ekong, Omeruo, Mozes, Etebo, Mikel, Ndidi, Idovu, Musa, Iheanačo. Selektor: Ror (Nemačka).
ARGENTINA: Armani, Merkado, Otamendi, Roho, Taljafiko, Peres, Maskerano, Banega, Di Marija, Mesi, Iguain. Selektor: Sampaoli.
Stadion u Rostovu. Gledalaca:
ISLAND: Haldorson, Sevarson, Ingason, R. Sigurdarson, Magnuson, Gunarson, Halfredson, Gudmundson, G. Sigurdson, Bjarnason, Finbogason. Selektor: Hallgrimsson.
HRVATSKA: Kalinić, Jedvaj, Ćorluka, Ćaleta-Car, Pivarić, Modrić, Badelj, Pjaca, Kovačić, Perišić, Kramarić. Selektor: Dalić.
Nastavak na Vesti-online.com...







